mail:
şifre:
beni hatırla
yeni üye
Önemli: Guildintent.com üzerinde Misafir olarak gezinmektesiniz. Üyelik yapmak için lütfen buraya tıklayınız.
Mist of Pandaria: Beta Testi Başladı! | Intent | Auchindoun Alliance Guild
Ana sayfa -> Mist of Pandaria: Beta Testi Başladı!

Bir süre önce Mists of Pandaria Betaya oldukça yaklaştığımızı sizlerle paylaşmıştık. İşte o gün geldi ve heyecan verici Beta süreci gün itibariyle başladı. Geçtiğimiz betaların aksine bu defa NDA engeli olmayacak olması beta sürecinin bilgi açısından oldukça yüklü geçeceğinin işaretini şimdiden veriyor.

Annual Pass sahiplerinin, basın ve fan sitelerin çok yakında davet edilmeye başlanacağı betada bahsettiğimiz gibi NDA olmayacak ve dileyen herkes video ve ekran görüntülerini bizlerle paylaşacak. Betanın bu ilk aşamasında yeni Pandaren ırklarına konsantre olacağız ve onların ilk 10 level ki gelişimlerini herkesten önce deneyimleyeceğiz.

Beta sürecinin ilerleyen dönemlerinde ise hazır şablon karakterlerle ek pakette ilerki levallarda bizi neler bekliyor görme şansı yakalayacağız. Elbette mevcut karakterlerimizi beta sunucularına kopyalayarak yeni talent yapısını test etme şansımızda yine ilerleyen dönemlerde bizi bekliyor olacak.

Beta sürecine aday olanların, beta istemcisini indirebilmeleri için davetiyeleri battle.net email adreslerine gönderilecek ve elbette her zaman olduğu gibi konuyla ilgili hesap şifrenizi çalmaya çalışan binlerce sahte davet mesajı alacağız. Bu yüzden davetiye aldığınızda mesaja güvenmediyseniz battle.net hesabınıza girip kontrol etmenizde yarar var.


Mists of Pandaria™ Beta Bilmeniz gerekenler:

 • World of Warcraft Annual Pass kampanyasından yararlandım davetiyem ne zaman gelecek?

 • Annual Pass sahiplerine davetiyeleri beta sürecince dalgalar halinde gönderilecek bu süreci olabildiğince hızlı tamamlayabilmek için elden gelen yapılacak. Kimin hang dalgada yer alacağını ne kadar süredir WoW hesabınızın aktif olduğu ve ne zaman Annual Pass’a sahip olduğunuz gibi çeşitli faktörler belirleyecek.
 • Beta’ya nasıl aday olacağım?

 • Betaya’ battle.net hesabınız üzerinden de aday olabiliyorsunuz bunun için aktif bir oyuna sahip olmanız ve sistem kontrolünüzü yaptırmanız yeterli.
 • Beta için seçilip seçilmediğimi nasıl öğreneceğim?

 • Bunun için battle.net email adresinize bir email gönderilecek. Ancak bu konuda adayların sahte mesajlara karşı dikkatli olması isteniyor ve davetlerin gerçek olduğunu kontrol etmenin en kolay yolunun battle.net hesabınıza giriş yapmanız olduğu iletiliyor.
 • Betaya kaç kişi davet edilecek?

 • Beta sürecinde ilk hedef tüm Annual Pass sahiplerinin betaya katılımını sağlamak bundan sonra kaç kişinin davet alacağı ise Blizzard’ın test için ne kadar kişiye ihtiyaç duyduğu ile ilgili. Kısacası Annual Pass sahibi değilseniz veya Fan sitelerden davetiye alamadıysanız betaya seçilmeniz tamamen şans işi.
 • NDA olacak mı?

 • Yukarıda da bahsettik beta sürecinde bilgi paylaşımını engellemek amacıyla her betada başımıza kakılan NDA bu defa olmayacak. Ne bulursak paylaşabileceğiz.
 • Beta ne kadar sürecek?

 • Bu MoP ne zaman başlayacak ile aynı anlama geldiğinden Blizzard tarafından cevaplanmayan bir soru tarih belirlendiğinde beta bitiş tarihi de açıklanacak.
Yazar: Olgar Başdağ
Tarih: 22-03-2012 11:01:16
Facebook'ta Paylaş Okunma: 990
Yorum
QR Code
INTENT'li olmak!
Başvuru yap!
Sende INTENT'in bir parçası olup, Türkiye de WoW ile ilgili ilklere imza atmak ve bu oluşumun bir parçası olmak istiyorsan durma sende başvur!
Recruitment
Kendine ve oyunculuğuna güvenen bütün classlar başvuru yapabilir.
Raid Progress
Hellfire Citadel H M
Hellfire Assault Tık Tık
Iron Reaver Tık Tık
Kormrok Tık Tık
Hellfire High Council Tık Tık
Killrogg Deadeye Tık Tık
Gorefiend Tık Tık
Shadow-lord Iskar Tık Tık
Socretar the Eternal Tık Tık
Tyrant Velhari Tık Tık
Fel Lord Zakuun Tık Tık
Xhul'horac Tık Tık
Mannaroth Tık Tık
Archimonde Tık Tık
Blackrock Foundry H M
Oregorger Tık Tık
Gruul Tık Tık
The Blast Furnace Tık Tık
Hans'gar and Franzok Tık Tık
Flamebender Ka'graz Tık Tık
Kromog Tık Tık
Beastlord Darmac Tık Tık
Operator Thogar Tık Tık
The Iron Maidens Tık Tık
Blackhand Tık Tık
Highmaul H M
Kargath Bladefist Tık Tık
The Butcher Tık Tık
Brakenspore Tık Tık
Tectus Tık Tık
Twin Ogron Tık Tık
Ko'ragh Tık Tık
Imperator Mar'gok Tık Tık
Warcraft Logs
Reklam
Guild Intent Copyright by World Of Warcraft, Twisting Nether, I N T E N T 2010 - 2017
Dizayn ve Yazılım "Sequoyah" tarafından yapılmıştır.
Reklam: video izle, yabancı dizi izle