mail:
şifre:
beni hatırla
yeni üye
Önemli: Guildintent.com üzerinde Misafir olarak gezinmektesiniz. Üyelik yapmak için lütfen buraya tıklayınız.
Mist of Pandaria: Basın Turu | Intent | Auchindoun Alliance Guild
Ana sayfa -> Mist of Pandaria: Basın Turu


Basın turundan sonra yayın yasağının kalkması ile birlikte MMO-Champion da Mist of Pandaria ile ilgili gelecek değişiklikler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı arkadaşlar.

Bu arada azı şehir efsaneleri Pandaria son güncellemesinde son boss olarak Garrosh gelecek diyorlar ama Blizzard hala bu konuda kesin birşey söylemiş değil. Şehir efsaneside olabilir, olmayadabilir. Ama şu kesinki karşımıza getirecekleri son boss ne bir Illidan, ne bir Lich King, ne bir Deathwing olacak.

Gelelim güncellemelere;


 • Mist of Pandaria’nın son patch’i Siege of Orgrimmar! olacak. Her 2 faction da Garrosh’u devirmek ve warchief’lik saltanatını sona erdirmek üzere şehri kuşatacak.

 • Yeni LFR sistemi herkese ayrı ayrı roll şansı tanıyacak. Birkaç yüksek roll Boss tan item kazanacak. Rollde kazanmanız halinde eğer boss kullanabileceğiniz bir item lootun sahipse onu kazanacaksınız. Eğer yoksa bir miktar altın kazanacaksınız. Bu sistem öncelikele LFR ile gelecek fakat daha sonra oyunun diğer kısımlarına da eklebilecek.

 • 11. karakter slotu eklendi. (Aynı serverde 11. karakterimizi açabileceğiz)

 • Alan (AoE) loot sistemi eklendi.

 • Yeni ırk modelleri hazır değil ve henüz eklenmedi.

 • 9 tane level 90 HC zindanı ve toplamda 14 boss ve 3 ayrı zorluk derecesine sahip 3 raid olacak. Ayrıca 2 yeni wold-boss olacak.

 • 90 levelde “Scenario” yani senaryo tarzı oyunlar olacak. Mesela bir zindan içinde ve ödülü reputation ve valor puanı olacak. Tank, healer, dps gibi rol ihtiyaçları olmayacak, sadece dps yetecek. Her biri 10-30 dakika arası sürecek ve ilk olarak 5 veya daha fazlası oyunda olacak.

 • Challange Mode dahilinde oyuncuların büyük çoğunluğu (fazla yetenek sahibi olmayanlar dahil) bronze madalya kazancak. Bir oyuncu bronze level seviyesindeki tüm madalyaları kazandığında achievement ve title kazancak. Broze leveli bitirenler muhteşem trasnmogirification gearı ve son olarak altın madalya bölümünü tamamlayanlar ise mount kazanacak. Challange mode ilk olarak 6 zindan için geçerli olacak.

 • Cloud Serpent ler Pandarenlerin mountları olacak. Kendi Cloud Serpentiniz’i 20 gün sürecek daily quest ile alabileceksiniz.

 • The Tillers faction’ı size çiftlik sahibi olma imkanı sunuyor! Çiftçi çarşısı çiftliğinizi geliştirmek üzere daily questler içerecek, araziyi temizleyip cooking için gerekli malzemelerin bazılarını, herbalism bitkileri ve rep kazanmak üzere verilecek kimi hediyeleri bu arazide yetiştirebileceksiniz.

 • Warlocklar MoP en fazla değişikliğe uğrayacak sınıf (birçoğu petleri ile ilgili).

 • Daha fazla mount olacak ve değişik ödüllerde daha az renk değişikliği olacak (aynı modelden 20 değişik renkli proto drake olayı olmayacak gibi)

 • Değişik görünümlü daha fazla yaratık oyunda olacak, yani renk değişiminin yanında yaratıklar armor sahibi olma gibi görüntü bakımından çeşitlilik kazanacaklar.

 • Yeni bölgede 5 yerine 7 bölge olacak. Bu da leveling için insanları tekdüzelikten kurtarmak adına yapılan bir hamle. Yani 2. ve 3. karakterinizi kastığınızda daha değişik bir plan izleyerek farklı şeyler yapabileceksiniz.

 • Başlangıçta bir adet yeni arena iki adet yeni battleground olacak.

 • PvP pet savaşları sadece eğlencelik olacak ve sadece kazandığınız savaş sayısı sayılacak (kaybettikleriniz sayılmayacak). Bir kişiyle savaşırken ismini göremeyecek ve onunla iletişim kuramayacaksınız.

 • Mevcut durum itibari ile Goblin ve Worgen hariç tüm ırklar Monk olabiliyor.

 • Mist of Pandaria öncesi ilk patch oyunun yayınlanmasından 2 hafta önce çıkacak ve basit hediyeler sağlayacak. Bu Theramore senaryosunu ve Alliance vs Horde temasını içereiblir. Ayrıca Chen Stormstout sehirlere gelip yeni gelecek şeyler hakkında oyuncuları meraklandırabilir.Pandaria haritası


Female Monk
Yazar: Olgar Başdağ
Tarih: 20-03-2012 15:59:07
Facebook'ta Paylaş Okunma: 850
Yorum
QR Code
INTENT'li olmak!
Başvuru yap!
Sende INTENT'in bir parçası olup, Türkiye de WoW ile ilgili ilklere imza atmak ve bu oluşumun bir parçası olmak istiyorsan durma sende başvur!
Recruitment
Kendine ve oyunculuğuna güvenen bütün classlar başvuru yapabilir.
Raid Progress
Hellfire Citadel H M
Hellfire Assault Tık Tık
Iron Reaver Tık Tık
Kormrok Tık Tık
Hellfire High Council Tık Tık
Killrogg Deadeye Tık Tık
Gorefiend Tık Tık
Shadow-lord Iskar Tık Tık
Socretar the Eternal Tık Tık
Tyrant Velhari Tık Tık
Fel Lord Zakuun Tık Tık
Xhul'horac Tık Tık
Mannaroth Tık Tık
Archimonde Tık Tık
Blackrock Foundry H M
Oregorger Tık Tık
Gruul Tık Tık
The Blast Furnace Tık Tık
Hans'gar and Franzok Tık Tık
Flamebender Ka'graz Tık Tık
Kromog Tık Tık
Beastlord Darmac Tık Tık
Operator Thogar Tık Tık
The Iron Maidens Tık Tık
Blackhand Tık Tık
Highmaul H M
Kargath Bladefist Tık Tık
The Butcher Tık Tık
Brakenspore Tık Tık
Tectus Tık Tık
Twin Ogron Tık Tık
Ko'ragh Tık Tık
Imperator Mar'gok Tık Tık
Warcraft Logs
Reklam
Guild Intent Copyright by World Of Warcraft, Twisting Nether, I N T E N T 2010 - 2017
Dizayn ve Yazılım "Sequoyah" tarafından yapılmıştır.
Reklam: video izle, yabancı dizi izle